КСК Капітал > Про Вітфосс

Про Вітфосс

Vitfoss«Vitfoss» – передова та динамічна компанія, яка спеціалізується на виробництві преміксів, приділяючи головну увагу виробництву і продажу преміксів з вмістом вітамінів та мінералів для комбікормової промисловості.

«Vitfoss» є частиною концерну DLG, найбільшого кооперативу з постачання ферм в Данії. DLG поставляє фермерам зерно, комбікорма, добрива та іншу продукцію.

Гнучкість – основна риса компанії «Vitfoss». Окрім широкого вибору стандартної продукції, що включає мінерали, вітаміни і амінокислоти для великої рогатої худоби і свиней, «Vitfoss» також в змозі постачати фермерів індивідуальними сумішами з використанням сировини, уже наявної в розпорядженні кожного окремого фермера з урахуванням місцевих вимог.

В тісній співпраці з своїми представниками та дистриб’юторами, спеціалісти компанії «Vitfoss» регулярно відвідують підприємства клієнтів з ціллю оптимізації їх виробництва і планів годівлі з урахуванням економії, вибору сировини і щоденного приросту. «Vitfoss» веде спостереження за розвитком підприємств, що дає можливість замовникам досягати оптимальних виробничих результатів. Компанія також надає тривалу пост-підтримку для досягнення оптимальних виробничих показників для своїх покупців.
Сертифікація FAMI-QS

Безпека замовників, а також кінцевого споживача, знаходиться в центрі посиленої уваги компанії «Vitfoss», так як її продукти являються частиною ланцюга по виробництву продуктів харчування і мають великий вплив на кінцевий результат роботи фермерів.
Компанія «Vitfoss» змогла кваліфікувати себе на отримання стандартної сертифікації FAMI-QS в кінці листопада 2005 року.

Сертифікація FAMI-QS являється доказом використання хороших виробничих методів з врахуванням аналізу і контролю ризику для здоров’я (НАССР) і повного відстеження безпеки продуктів для кінцевого споживача. FAMI-QS потребує детального опису всіх виробничих систем компанії, включаючи опис сировини і виробничих процесів. Для «Vitfoss» (а) сертифікація FAMI-QS – звичайний спосіб відповідати новим Європейським Правилам Гігієни Годування (183/2005) який вступив в силу 1 січня 2006 року.