КСК Капітал > Продукція > Сталосан Ф

Сталосан Ф

Постійне застосування препарату Stalosan F в тваринницьких приміщеннях покращує санітарні норми, знижує рівень захворюваності, покращує умови утримання тварин і знижує конверсію корму.

Завдяки протимікробній дії Stalosan F ефективний у боротьбі з бактеріями, вірусами, грибками, личинками мух і паразитами, включаючи кокцидій і круглих черв'яків.

Він зарекомендував себе також як ефективний засіб у відношенні до наступних бактерій: E. Coli 149, Salmonella Typhimurium DT104, Staphylococcus aureus, Streptococcus uberis, mycoplasma, campylobacter a.o., а також щодо мікроорганізмів , які викликають пронос, кокцидіоз, хвороби суглобів, пошкодження копит, збільшення кількості соматичних клітин, мастит, абсцеси, порушення дихальних функцій і т.д.

Stalosan F регулює вологість у приміщенні. Підвищення вологості веде до збільшення здатності до гідратації. (Stalosan F зв'язує воду, перевищуючи власну  вагу в 4 рази).

Stalosan F значно знижує гази аміаку та сірководню, які пошкоджують слизову оболонку тварин і згодом знижують опірність організму до інфекцій.

Stalosan F дозволяє проводити обробку в присутності тварин.

Збільшуваний стрес домашніх тварин через високу концентрацію поголів'я на одиницю площі, постійна експлуатація тварин, зміни раціонів годівлі та транспортування збільшують ризик розвитку інфекцій та хвороб. Постійне використання Stalosan F знижує ризик до мінімуму.

Stalosan F ефективно використовується більше 40 років і за весь цей час не поступало жодної скарги відносно побічних дій даного продукту на тварин і людей.

Stalosan F економічний і вигідний в застосуванні. Спочатку достатньо використовувати 50г/м2 один раз в день протягом 3 днів, в подальшому – один раз в тиждень. В особливих випадках Stalosan F дозволяється використовувати частіше.

Stalosan F використовується для всіх видів тварин.

Stalosan (ом) F обробляється підлога в корпусах посипаючи його рукою, або використовуючи розпилювач.

 

Механізм дії

Stalosan (ом) F необхідно обробляти:

Свині

  • підлогу під свиноматкою і в місцях відпочинку поросят
  • біля годівниць і поїлок в сирих місцях
  • в корпусах з глибокою підстилкою
  • щілинну підлогу

Велика рогата худоба

  • У боксах і в корпусах клюшечного типу, особливо в задній частині стійла.
  • У корпусах з глибокою підстилкою, на ковриках в місцях відпочинку тварин
  • Площа в боксах для телят повинна бути оброблена повністю

Птиця

  • Stalosan (ом) F обробляють підлогу, гнізда й вологі місця в пташниках

Коні

  • Stalosan F розсипають по всьому боксу.

Вівці

  • Stalosan F розсипають на солому, що є особливо важливим пере родами.

Увага! Не можна використовувати Stalosan F у поєднанні з хижими мухами.

 

Інструкція по застосуванню розпилювача для Stalosan F

Рекомендоване дозування Stalosan (у) F - 50 г/м2 або 5 кг/100 м2.
Необхідно вимкнути систему вентиляції перед застосуванням Stalosan (у) F.
Висипте необхідну кількість Stalosan (у) F у відро. Беручи до уваги діапазон розпилення, рекомендується використовувати максимальну кількість - 5 кг Stalosan (у) F на кожне розпилення.
Тримайте розпилювач в лівій або правій руці. Розпилювач розрахований на роботу однією рукою.
Опустіть всмоктувальну трубу розпилювача у відро із Stalosan (ом) F.

У момент розпилення вихлопний кінець розпилювача необхідно направити вгору під кутом 15 -45 ° від рівня підлоги. Цей спосіб забезпечує оптимальне розпилення Stalosan (у) F. Згідно з проведеними випробуваннями діапазон розпилення - 100 м2. На одне розпилення потрібно 1-1,5 хв. При звичайних умовах можна розпилювати до 8 кг Stalosan (у) F за 1 хвилину.

Для великих корпусів (площею більше 100 м2) рекомендується розділити всю площу на секції відповідного розміру. Якщо, наприклад, площа корпусу - 500 м2, необхідно розділити корпус на п'ять частин для найбільш оптимального діапазону розпилення.

Для досягнення бажаного ефекту Stalosan F необхідно застосовувати один раз на тиждень.

Після проведення дезінфекції необхідно видалити залишки Stalosan (у) F з розпилювача.