КСК Капітал > Продукція > Ландмікс > Стратегія годівлі

Стратегія годівлі

Поросята в лактаційний період

Починаючи з сьомого дня, додавайте невелику кількість корму для престартера в годівницю поросяти,  або прямо на підлогу. У лактаційний період кожне порося повинне з'їдати 0,6-0,9 кг. сухого корму. Переконайтеся, що порося має вільний доступ до води через питний клапан або поїлку.

Поросята після відлучення від свиноматки

Протягом 3-4 тижнів додавайте корм в годівницю для відлучений поросят відповідно до апетиту тварини. Протягом першого тижня підсипайте по можливості корм на підлогу або насипайте його в коритце, забезпечивши при цьому доступ до корму для всіх поросят одночасно.
Поросята - соціальні тварини, їм подобається харчуватися одночасно. Це забезпечує оптимальне споживання корму. Важливо організувати вільний доступ до. Перші 4 дні наливайте води в поїлки за своїм розсудом, не забувайте, що кожне порося повинне пити достатньо рідини.
Це початок процесу навчання поросяти змішувати сухий корм і воду самостійно. Через 4 тижні після відлучення вводиться корм престартер для відлучених поросят і далі корм для стартерів.

При спалаху діареї в період після відлучення в корм додається суміш оксиду цинку в кількості 4 кг на 1 тонну корму. Максимальний період введення 2 тижні.

Свиноматки - перший день після опоросу

Необхідно давати кожній свиноматці в день по 2,5 кг корму для лактаційного періоду.

Свиноматки в лактаційний період
В тому випадку, якщо свиня з'їдає весь корм , додавайте + 0,5 кг в день для зрілих і молодих свиноматок і + 0,75 кг/день для старих свиноматок. Якщо свиноматка не з'їдає весь запропонований корм, необхідно зменшити дозу на 0,5 кг/день.

Якщо свиноматка перестає їсти, пропустіть одне годування і знизіть наступну порцію на 0,5 кг. Кількість корму потрібно контролювати щодня, приблизно через півгодини після ранкового годування.
Для того щоб збільшити споживання корму в день рекомендується перейти на триразове годування і/або введення 2-3 літрів води перед годуванням.

Необхідно забезпечити вільний доступ до води для всіх свиноматок одночасно. При цьому потужність поїдки має бути не менше 5 літрів на хвилину. У лактаційний період свиноматки випивають до 50 літрів води в день.

Свиноматки - після відлучення поросят і до осіменіння.

Корм для лактаційного періоду рекомендується давати відповідно до її апетиту - приблизно 4,0 - 4,5 кг / день. Поверх порції корму 1 раз на день необхідно додавати наступну суміш: 100 гр. декстрози, 100 гр. рибного борошна і 100 гр. Landmix для свиноматок. Така добавка має хороший ефект.

Свиноматки  після осіменіння, 1-30 днів

Необхідно давати по 2,5 кг. корму в день для підсвинків і свиноматок, які виношують поросят перший раз. Якщо можливо, використовуйте корм для лактаційного періоду.

Корм для гестаційного періоду рекомендується давати з розрахунку 2,5-4,0 кг/день для свиноматок з другим або подальшими опоросами у відповідності із самопочуттям свиноматки. Виснажені свиноматки повинні одержувати 4,0 кг корму в день.

У даний період рекомендується використовувати індивідуальне розміщення свиноматок, так як знаходження в групах може призвести до бійок і стресів, що в свою чергу вплине на зниження розміру приплоду.
Свиноматки в гестаційний період - 30-84 день
Необхідно давати 2,5 кг корма для гестаційного періоду у день. Виснажені свиноматки повинні отримувати більше корму - до 4,5 кг в день. Необхідно приблизно 4,5 кг корму на 1 кг приросту.

Свиноматки - 84-102 днів
Необхідно давати 4,0 кг корма для гестаційного періоду у день.

Свиноматки - 103-115 днів
Необхідно давати 4,0 кг корма для лактаційного періоду в день

Свиноматки - 116-117 днів
Необхідно давати 1,5-2,0 кг корму для лактаційного періоду в день (за 2 дні до опоросу)

День 117 - день очікуваного опоросу.

Підсвинки - 50-60 кг до запліднення
У день необхідно давати 2,5-3,0 кг корму для лактаційного періоду або спеціального корму для підсвинків. Оптимальна вага/вік до моменту першого запліднення приблизно становить 120-130 кг/при віці 8-9 місяців.


Перша тічка повинна бути зареєстрована. Корм для лактаційного періоду необхідно давати тваринам у кількості 4,5 кг на день за 4-5 днів до передбачуваної тічки, коли планується провести запліднення. Якщо необхідно можна провести очищення організму за допомогою декстрози, рибного борошна та Landmix. Після запліднення використовуйте стратегію годівлі, описану в застосуванні для свиноматок.

Важливо пам'ятати, що підсвинка в період з 60 до 130 кг не повинна рости дуже швидко, так як швидке зростання може негативно вплинути на силу ніг і здоров'я підсвинки в цілому.

Хряки - 25-50 кг
Свиней на дорощуванні необхідно годувати відповідно до їх апетиту.
Хряки - 50-90 кг
Необхідно давати корм для лактаційного періоду свиноматок в кількості 2,5-3,0 кг. в день.
Хряки - більше 90 кг
Рекомендується давати корм для лактаційного періоду свиноматок в кількості 2,0-3,0 кг. в день, враховуючи стан здоров'я тварини.

Важливо пам'ятати, що хряки в період з 50 до 90 кг не повинні зростати дуже швидко, так як швидке зростання може негативно вплинути на силу ніг і здоров'я хряка в цілому.
Додавайте Mikro Suplex з розрахунку 50 грам в день як додаткову підгодівлю до основного корму.